"Climat-Plus" MChJ kompaniyasi "Powerz" MChJ muhandislik kompaniyasining O'zbekiston Respublikasi hududidagi eksklyuziv vakili hisoblanadi va barcha uskunalar liniyasini sotish, o'rnatish, ishga tushirish va xizmat ko'rsatish huquqiga ega. Bizning kompaniyamiz eng qisqa vaqt ichida ushbu kompaniyaning mahsulot va xizmatlarining barcha turlarini etkazib berishga, shuningdek, loyihalash, o'rnatish va ishga tushirish ishlarini bajarishga tayyor.
Energiya majmuasi ehtiyojlari uchun bug 'va gaz susturucularini, isitish usti shamollatgichlarini, chang ko'mir yoqish moslamalarini, ventilyaciya, gaz chiqarish tizimlari uchun uskunalarni, kengaytiruvchi bo'g'inlarni va boshqa texnologik jihatdan murakkab mahsulotlarni ishlab chiqaradi.
Ayni paytda bizning kompaniyamiz "Powerz" injiniring kompaniyasining O'zbekistondagi rasmiy eksklyuziv vakili hisoblanadi. Powerz - issiqlik energiyasi, neft-gaz va kimyo sanoatida murakkab muhandislik muammolarini hal qilishga ixtisoslashgan innovatsion Rossiya kompaniyasi.
Kompaniyaning asosiy faoliyati issiqlik elektr stantsiyalari, neftni qayta ishlash zavodlari, kimyo va metallurgiya zavodlari uchun uskunalarni loyihalash va ishlab chiqarishdir. Kompaniyamiz sizga tabiiy gazdan generator gaziga va maydalangan ko'mir yoqilg'isiga o'tkazish uchun g'ishtli pechlarni rekonstruktsiya qilish va modernizatsiya qilish bo'yicha kompleks echimni taklif qilishga tayyor. Shuningdek, biz ushbu ishni RS standartida (loyihalash, shamollatish bo'limi, changni tozalash bo'limi, termo-mexanik qism, texnologik qism, issiqlik balansi, o'rnatish, ishga tushirish) kalit kalit asosida bajarish imkoniyatiga egamiz.